Niophlex - StylePro

Виробники

Постачальники

Поки що відсутні

Узнай больше о Niophlex

Перелік товарів за виробником Niophlex

У даній категорії представлені професійні засоби Niophlex для перукарів та салонів, а також щоденний догляд за волоссям для кінцевого користувача.

Наше волосся беззахисне перед хімічним впливом. Будь-які хімічні процедури якими б м'якими вони не були, все одно тим чи іншим чином впливають на волосся, від чого воно може ставати сухим і ламким. Засоби Niophlex спрямовані на захист і відновлення волосся під час салонних процедур.


Продукція для професійного використання в салоні:


• Niophlex Try Box - 3 продукту, що визначають здоров'я волосся


  1. Закріплювач (Bonder)

  2. Сироватка (Enhancer)

  3. Засіб для догляду (Maintainer)

Продукція для професійного і домашнього використання:


  • Шампунь - рятувальник - глибоко відновлює пошкоджене волосся. Зміцнюючий і поживний шампунь очищає волосся, надаючи йому чудового блиску, завдяки активним інгредієнтам, насичує їх корисними речовинами від коренів до кінчиків.

  • Кондиціонер - рятівник - високоефективний кондиціонер який робить волосся м'яким і шовковистим. Цей професійний продукт збільшує ефект салонних процедур. Рекомендується застосовувати в комплексі з серією Niophlex.

  • Спрей - рятувальник – ультразволожуючий незмивний спрей пом'якшує і додає волоссю природнього блиску, завдяки багатому складу, який містить в собі арганове масло і гідролізований кератин.

  • Засіб для догляду Niophlex 3 - діє як термозахист для волосся, запобігає вимиванню кольору, бореться з спотворенням кольору.

  • Niophlex комбінує революційні напрацювання з традиційними фарбувальними і освітлюючими засобами, ви гарантовано уникаєте ушкоджень, не давши їм навіть торкнуться вашого волосся.

Більше