3ME Maestri - StylePro

Виробники

Постачальники

Поки що відсутні

Узнай больше о Niophlex

Перелік товарів за виробником 3ME Maestri

Натуральні щітки від італійського бренду 3МЕ Maestri підходять як для професійного використання в салонах, так і для щоденного використання в домашніх умовах. Зручні рукоятки і невелика вага щітки забезпечують комфортне використання під час процедури розчісування або укладання. У деяких брашингів 3МЕ Maestri на кінці ручки є загострений кінчик для зручного розподілу локонів.

Як підібрати щітку 3ME Maestri ?


Для того щоб вибрати відповідну щітку, потрібно враховувати структуру волосся. Так, щітки з натуральною щетиною підійдуть власницям тонкого волосся. Для власниць густої шевелюри спеціально розроблені щітки з посиленим ворсом щетини дикого кабана, що забезпечує дбайливе розчісування від коренів до кінчиків. Для кучерявого волосся рекомендується використовувати нейлонові або комбіновані варіанти. Щітки з натуральних матеріалів сприятливо впливають на шкіру голови, не виривають, і не сплутують волосся, надають природного блиску і гладкості.


Брашинги ідеально підходять для створення різних об'ємних укладок та зачісок, також ними відмінно витягати волосся за допомогою фена без повторного застосування утюжків. Плоскі щітки підходять для м'якого і дбайливого розчісування, використовуються для щоденного застосування.


Замовляйте натуральні гребінця 3МЕ Maestri в інтернет магазині Style Pro з доставкою по всій Україні

Більше