Для кучерявого - StylePro

Для кучерявого

Для кучерявого В наявності 9 товарів.

Для кучерявого

Косметика для догляду за кучерявим волоссям

Кучеряве волосся - це справжня родзинка жіночого образу, що вимагає особливу увагу, так як неправильний догляд за ним може створити масу дискомфорту. Все це через те, що, в порівнянні з прямим волоссям, локони по природі більш тонкі, неслухняні і ламкі. Крім того, в залежності від структури, вони можут...

Косметика для догляду за кучерявим волоссям

Кучеряве волосся - це справжня родзинка жіночого образу, що вимагає особливу увагу, так як неправильний догляд за ним може створити масу дискомфорту. Все це через те, що, в порівнянні з прямим волоссям, локони по природі більш тонкі, неслухняні і ламкі. Крім того, в залежності від структури, вони можуть бути м'якими і твердими. У першому випадку вони будуть пушитися при відсутності укладки, а в другому - взагалі не піддаватися стайлінгу. Саме тому необхідно підібрати відповідні професійні засоби для догляду за кучерявим волоссям.

Як вибрати шампунь і кондиціонер

Як і пряме, кучеряве волосся також буває сухе, нормальне і жирне, відповідно, вибір шампуню повинен грунтуватися в першу чергу на тому чи іншому типі. Крім того, існують засоби, призначені конкретно для кучерявих пасом. Як правило, вони містять велику кількість натуральних екстрактів і масел (мигдаль, лотос, ши, жожоба), зміцнють є і зволожують структуру волосся, а також відновлють природний водний баланс і забезпечують живлення шкіри голови. Особливі склади на основі трав'яних екстрактів регулюють діяльність сальних залоз, що особливо актуально для жирного типу.

Для досягнення великих результатів необхідно користуватися комплексами засобів, що включає в себе не тільки шампунь, але також кондиціонер, маска або спеціальний спрей. Ополіскування кондиціонером - необхідна процедура, яка повинна проводитися після кожного миття голови. Це дозволить згладити пасма, зняти статичну електрику, попередити перетин кінчиків, а також забезпечити живлення та зволоження шкіри. Крім того, косметологи рекомендують використовувати натуральні масла, сироватки та емульсії з кератиновими добавками.

Більше