Засоби для сухого і пошкодженного волосся - найкращі ціни в інтернет-магазині style-pro.com.ua - StylePro

Для сухого та пошкодженного

Для сухого та пошкодженного В наявності 14 товарів.

Для сухого та пошкодженного

Як правило, проблеми з сухістю і ламкістю волосся виникає через пошкодження, викликане частими хімічними завивками, а також фарбуваннями. Таким чином пасма втрачають свою еластичність, погано піддаються укладанню, стають тьмяними і жорсткими на дотик, сплутуються і ламаються під час розчісування. Таке волосся вимагає до себе особливої ​​уваги і ...

Як правило, проблеми з сухістю і ламкістю волосся виникає через пошкодження, викликане частими хімічними завивками, а також фарбуваннями. Таким чином пасма втрачають свою еластичність, погано піддаються укладанню, стають тьмяними і жорсткими на дотик, сплутуються і ламаються під час розчісування. Таке волосся вимагає до себе особливої ​​уваги і відповідного догляду, що включає цілий комплекс відновлювальних косметичних засобів.

Вибір ефективних засобів для ослабленого волосся

Підбираючи шампунь для ослаблених пасом, потрібно в першу чергу спиратися на їх тип, а саме: сухий, нормальний або жирний. Це основоположуючий критерій, який визначає вибір тієї чи іншої лінійки відновлювальної косметики.

Для сухого типу краще за все звернути увагу на м'які шампуні з високим ступенем захисту, які відмінно справляються із залишками засобів для стайлінгу, очищаючи шкіру голови від накопичених силіконів і інших забруднень. Крім того, для більш результативного ефекту необхідно мати кілька шампунів різного призначення:

  • глибоко очищуючий
  • для сухого типу волосся;
  • відновлючий.

Їх чергування дозволить швидко добитися необхідних результатів. Що стосується використання кондиціонерів-ополіскувачів, то у випадку з пошкодженими волоссям краще всього застосовувати спеціалізовані маски з професійних серій по догляду. Оскільки кондиціонери не покращують стан волосся, а тільки згладжує кутикулу, полегшуючи розчісування, необхідно вибирати засоби з додатковим зволожуючим і живильним ефектом.

Крім традиційних шампуня і кондиціонера, трихологи рекомендують використовувати натуральні масла, креми, сироватки, спреї, флюїди і кристали - це важливий етап відновлення структури, що забезпечує м'якість, еластичність, блиск і, відповідно, привабливий зовнішній вигляд локонів.

Кращі умови для покупки

У каталозі нашого інтернет-магазину ви зможете знайти професійну косметику для догляду за сухим і пошкодженим волоссям. У нас представлена ​​продукція від провідних світових виробників, при цьому ціни на неї цілком доступні. Крім того, ми надаємо послугу доставки ваших покупок в Київ, Львів, а також по інших міст України. Зв'яжіться з нашими консультантами, якщо виникнуть які-небудь питання щодо наявності, вибору, придбання і відправлення товару.

Більше