Тонувальні бальзами за найкращими цінами - замовити в інтернет-магазині style-pro.com.ua - StylePro

Тонуючі бальзами

Тонуючі бальзами В наявності 22 товарів.

Тонуючі бальзами

Бажаєте кардинально змінити свій образ, вибравши не тільки новий стиль і зачіску, але також і колір волосся? Однак багато жінок відлякує перспектива довгих маніпуляцій, які не завжди приносить очікуваний ефект. Наприклад, щоб перефарбуватися з світлого в рудий колір необхідно кілька разів користуватися фарбою, що в підсумку призводить до ослабле...

Бажаєте кардинально змінити свій образ, вибравши не тільки новий стиль і зачіску, але також і колір волосся? Однак багато жінок відлякує перспектива довгих маніпуляцій, які не завжди приносить очікуваний ефект. Наприклад, щоб перефарбуватися з світлого в рудий колір необхідно кілька разів користуватися фарбою, що в підсумку призводить до ослаблення і тьмяності волосся. Саме тому, щоб мінімізувати подібні наслідки, виробники косметики для догляду за волоссям розробили тонувальні або, як їх ще називають, відтіночні бальзами.

Переваги тонуючих бальзами

Принцип дії відтіночного бальзаму відрізняється від впливу звичайної фарби для волосся. Він не псує волосся, не проникаючи в їх структуру і фарбуючи волосину тільки зовні. Така косметика також здатна змінити колір пасом на кілька відтінків, проте, незважаючи на схожість результатів, між ними існує колосальна різниця. Тому перед покупкою необхідно розібратися в особливостях і перевагах, якими володіє відтіночна косметика, і вибрати найбільш підходящий варіант.

Тонувальні бальзами та тоніки мають ряд незаперечних переваг, ключовими з яких є:

  • формула, що складається з щадних компонентів, які, на відміну від фарб, не проникають глибоко в структуру волосся, не руйнуючи її зсередини;
  • нетривалий результат фарбування (всього кілька тижнів), що дозволяє сміливо експериментувати з новими відтінками;
  • після застосування пасма зберігають свою шовковистість і блиск, а не стають тьмяними і жорсткими на дотик;
  • не потрібен допоміжний догляд, такий як використання спеціальних засобів для забарвлених локонів.

Однак одним з головних переваги такої косметики вважається нешкідливість. Пігменти дбайливо огортають кожну волосинку, не завдаючи шкоди її внутрішній структурі. Ці та багато інших характеристик зробили тонувальні бальзами незамінним засобом для багатьох жінок, що надають перевагу піклуватися не тільки про свою красу, але також і про здоров'я.

Різноманітність відтінків за найкращими цінами

У нас ви зможете купити тонувальні бальзами за найкращими цінами. Крім того, вас неодмінно порадує широкий асортимент, а також можливість доставки в Києві, Львові та по інших регіонах України. Весь представлений в каталозі асортимент є 100% оригінальним, сертифікованим продуктом від провідних виробників косметики. Зв'яжіться з нами за телефонами, вказаними У розділі «Контакти», і наші консультанти дадуть відповідь на всі запитання.

Більше