Гребінці для волосся. Професійний інструмент для перукарів - StylePro

Гребінці

Гребінці В наявності 7 товарів.

Гребінці

Для того, щоб мати гарне волосся, ми витрачаємо багато часу на підбір відповідних шампунів, бальзамів, масок, і часто зовсім не беремо до уваги такий необхідний предмет догляду, як гребінець. Адже від правильного його підбору багато в чому залежить не тільки краса, а й здоров'я волосся. Великий вибір гребінців для професійного догляду від відоми...

Для того, щоб мати гарне волосся, ми витрачаємо багато часу на підбір відповідних шампунів, бальзамів, масок, і часто зовсім не беремо до уваги такий необхідний предмет догляду, як гребінець. Адже від правильного його підбору багато в чому залежить не тільки краса, а й здоров'я волосся. Великий вибір гребінців для професійного догляду від відомих фірм-виробників пропонує інтернет-магазин StylePro.

Переваги правильного гребінця

Купити відповідний гребінець для волосся часом набагато складніше, ніж той же шампунь. Він повинен бути виконан з якісних матеріалів, які не ушкоджують волосся і шкіру голови, підходити до їх типу і густоті, бути досить міцним. Особливо важливим є правильний вибір для тих, хто займається професійним доглядом за волоссям. Наш інтернет-магазин пропонує гребінці і гребені відомих європейських виробників як для жінок, так і для чоловіків.

Карбонові та ебонітові гребінці Hercules виготовлені з міцного вуглецевого сплаву, можуть застосовуватися як вдома, так і в салонах. Їх можна використовувати при стрижці і фарбуванні, матеріал гребеня не вступає в хімічні реакції з елементами барвників. Поверхня гребінців ідеально гладка, а кінці зубчиків м'які, тому вони не ушкоджують волосся і шкіру голови, добре розплутують пасма.

Якщо вам необхідний ідеальний помічник в розплутуванні неслухняних пасом, рекомендуємо придбати професійну щітку Envy Detangling Brush. Вона безболісно розплутає все вузлики на волоссі, неважливо, пряме або кучеряве, мокре або сухе. Щітка компактна, тому її завжди можна покласти в сумку і взяти з собою.

Набір моделюючих брашів EgoCONTORS - справжня знахідка для будь-якого салону. З їх допомогою ви легко створите додатковий об’єм, одночасно розгладивши  і усунувши статичну електрику. У наборі 4 браша різної форми.

Для догляду за бороду і вусами пропонуюємо чоловікам купити спеціальні гребені Маестрі. Виготовлені з натуральних матеріалів, вони не пошкоджують шкіру і добре розчісують бороду.

Як зробити замовлення?

Підібрати і купити гребінці для професійного догляду за волоссям ви можете в каталозі нашого інтернет-магазину. Ми цінуємо наших постійних клієнтів, тому надаємо їм різні знижки і програми лояльності. Вам не доведеться чекати ваше замовлення довго - через 2 дня ви вже зможете забрати його на відділенні пошти в будь-якому регіоні України. Якщо сума вашого замовлення перевищує 600 грн., його доставку оплачуємо ми.

Більше