Професійна косметика для волосся Niophlex Try Box - купити в Україні - StylePro

Система Niophlex

Система Niophlex В наявності 6 товарів.

Система Niophlex

При хімічних процедурах структура волося піддається серйозному випробуванню. Професійна серія косметики для захисту і зміцнення волосся Niophlex повністю виправдовує свою ціну, оскільки забезпечує швидке відновлення локонів і запобігає появі сухості, ламкості і втраті блиску. Якщо ви хочете купити професійну косметику Niophlex, виберіть в катало...

При хімічних процедурах структура волося піддається серйозному випробуванню. Професійна серія косметики для захисту і зміцнення волосся Niophlex повністю виправдовує свою ціну, оскільки забезпечує швидке відновлення локонів і запобігає появі сухості, ламкості і втраті блиску. Якщо ви хочете купити професійну косметику Niophlex, виберіть в каталозі окремі продукти з серії або ознайомчі набори.

Максимум ефективності при доступній ціні

Косметичні засоби для відновлення і захисту волосся зазвичай коштують дуже дорого, але професійна серія Niophlex руйнує міф про захмарну вартість гарної косметики. Оптимальне поєднання ціни та якості робить її дуже популярною не тільки в салонах краси, але і серед приватних майстрів. Система Niophlex складається з трьох компонентів:

  • закріплювач;
  • сироватка;
  • засіб для догляду за волоссям.

За ефективність системи Ніоплекса відповідають ретельно підібрані компоненти: фітоестрагени сої, фітокераміди, амінокислоти, а також ацетил N-л-цистеїн. Вони забезпечують зміцнення внутрішньої структури, живлення та зволоження, так що після застосування косметичної серії пасма стають більш еластичними, м'якими і блискучими.

Якщо ви хочете оцінити ефективність системи Niophlex, досить купити ознайомчий набір. Надалі ви зможете замовляти інші компоненти серії.

Доставимо замовлення в будь-яку точку України!

Жителям невеликих міст непросто відшукати місце, де можна купити якісну професійну косметику, тому ми пропонуємо доставити Niophlex у всі регіони України. Співпраця з надійними перевізниками дає можливість скоротити час доставки всього до двох днів. Власники салонів краси зможуть придбати професійну косметику Niophlex в великих об’ємах, а ті, хто замовляє засоби цього бренду в перший раз - ознайомчі набори.

Клієнти, які зробили замовлення на суму понад 600 гривень, ми запропонуємо безкоштовну доставку. А якщо ви віддаєте перевагу певному перевізнику, здзвонитеся з менеджером для узгодження способу відправки. Для оплати передбачені готівкові і безготівкові варіанти розрахунку, в тому числі наложений платіж.

Більше