Лаки і блиски - StylePro

Лаки і блиски

Лаки і блиски В наявності 2 товарів.

Лаки і блиски

Професійні лаки та блиск для волосся від скандинавського бренду idHair допоможуть досягти ідеальної фіксації без склеювання волосся. У складі продукції містяться компоненти, які дбайливо доглядають та впливають на волосся і надають їм блиску. Після розчісування не залишається ніяких слідів на волоссі; лаки і блиски зручно та легко розпилюються; ...

Професійні лаки та блиск для волосся від скандинавського бренду idHair допоможуть досягти ідеальної фіксації без склеювання волосся. У складі продукції містяться компоненти, які дбайливо доглядають та впливають на волосся і надають їм блиску. Після розчісування не залишається ніяких слідів на волоссі; лаки і блиски зручно та легко розпилюються; мають нейтральний, ледве відчутний запах, що є ознакою якісного професійного засобу для волосся.

Як вибрати професійний лак для волосся IdHair?

Для вибору підходящого лаку для волосся потрібно враховувати кінцеву мету. Різна фіксація допоможе створити і закріпити бажаний ефект.

• Легка фіксація - додає зачісці природного вигляду; рекомендується для м'якого та тонкого волосся

• Сильна фіксація - фіксує і зберігає зачіску навіть при несприятливих погодних умовах; підходить для жорсткого, неслухняного волосся

• Максимально сильна фіксація - максимально фіксує волосся, підходить для складних за виконанням вечірніх зачісок

Професійні лаки та блиски для волосся від idHair - це високоякісна продукція яка має сертифікат Green Salon, що робить її безпечною для людини та навколишнього середовища.

Більше