Про компанію - StylePro

Про нас

Виробники

Постачальники

Поки що відсутні

Узнай больше о Niophlex

Про нас

Вітаємо, дорогі поціновувачі прекрасного. Ласкаво просимо в інтернет магазин професійної косметики абсолютно нового рівня. Ми - компанія «StylePro» і наше головне завдання - нести розумні рішення в індустрію краси! Рухаючись в цьому напрямку, важливо розуміти як зберегти і примножити найдорожче - Вашу красу. Ми накопичили досвід, який дозволяє домогтися максимального wow-ефекту з мінімальними зусиллями. Ми цілком і повністю віддаємо всі свої сили для розкриття потенціалу Вашої краси. У нас представлена ​​тільки якісна і безпечна косметика для волосся, засоби по догляду за тілом і це ще не все.

Компанія «StylePro» є офіційним дистриб'ютором косметики Id Hair (Данія, Швеція), а також системи для фарбування, захисту та відновлення волосся Niophlex, професійних продуктів для відновлення і реконструкції волосся Envy (Великобританія), натуральне волосся для нарощування преміум класу BLONG (Фінляндія). Ми відкрили наш сайт косметики для всіх бажаючих, хто несе свої яскраві емоції через красу, а також бажає надати своєму стилю унікальний блиск і неповторну чарівність.

Ми правильно розставили акценти, які засновані на революційних ідеях та унікальних продуктах для салонів краси. Наприклад, відому в Україні систему захисту і відновлення волосся - Niophlex. Магазин косметики для волосся «StylePro» пропонує постійні знижки на косметику для волосся, програми лояльності для покупців, майстер-класи, а також тренінги для підвищення стандартів в індустрії краси.

 

Це все для Вас. Насолоджуйтесь своєю красою!

Компанія Style-Pro, м. Львів, Київ.

+38 (068) 917 04 71, +38 (099) 775 44 25, +38 (063) 375 58 16

E-mail: web@style-pro.com.ua